Ordu Masaj Salonu Zeri̇n

Yaşadığımız dönem içerisinde herkesin çok yakından tanıdığı masaj yöntemi, etkileri bakımından insan vücuduna en olumlu etkiler bırakan uygulamalardan birisidir. ordu masaj salonu Bilindiği üzere bu yöntem temel olarak ellerle ya da özel araçlarla uygulanan bir terapi seçeneğidir. Vücuttaki belirgin kas ve dokulara ritmik dokunuşlar yapılarak hasta organlar tedavi edilmeye çalışılır. Genel olarak bedensel rahatlama sağlamak amacıyla uygulanan bu yöntem, her türlü fiziksel ve ruhsal sorun için etkili şekilde uygulanabiliyor. Ordu masaj salonu

Oldukça ağrısız ve yan etkisiz bir uygulama olan masaj, yaklaşık olarak 1 saat kadar süren seanslar halinde uygulanır. Söz konusu seanslar belirli bir uzmanlık gerektirmektedir. Bu bakımdan acemi kişilerin yapacağı uygulamalar yüksek düzeyde fayda oluşturmayabilir. ordu masaj salonu . Dünya genelinde farklı alanlarda uygulanan masaj yönteminin farklı türleri olabilir.

Ancak her farklı uygulamada temel olarak yapılan işlem aynıdır. Vücuda oval veya dikey olarak ritmik dokunuşlar yapılır ve rahatlama hali sağlanmış olur. Uygulama sırasında özellikle aromatik yağların ve bitki özlerinin kullanımı ile birlikte farklı isimlerle adlandırılabiliyor. Bazı uygulamalarda seans sonlarında çiçek banyosu gibi işlemler de yapılabilir.