Ordu Korgan Mutlu Son Masaj Uğurgül

Yetişkin bireyler üzerinde inanılmaz etkilerinin olduğu bilinen masaj hizmetinin bebekler üzerinde olan etkileri de günden güne keşfedilmekte, yeni annelere ve anne adaylarına bu konu hakkında bilgilendirmeler yapılmaktadır. Ordu korgan mutlu son masaj

Bebeklerde sık olarak görülen rahatsızlıklar sindirim sorunları ve gaz sorunlarıdır. Bu iki nedenden dolayı her gün binlerce anne hastanelere gitmekte ve çocukları için ilaç talep etmektedirler. Ancak doktorlar artık ilaç yazmak yerine annelere bebeklerine masaj yapmalarını, bunun ilaçlardan daha etkili tedaviler olduklarını söylemektedirler. Korgan mutlu son masaj Ayrıca bağışıklık sistemleri çok narin olan bebeklere hemen ilaç tedavisinin zararları bilindiği için bu tedavi annelerin de içini ferahlatmaktadır.

Bebeklere yapılan masaj, kan dolaşımlarını hızlandırmaktadır. Vücut hücrelerine temiz oksijen ve besinin daha fazla ve hızlı gitmesine neden olan bu olay sonucu daha sağlıklı bir büyüme gerçekleşmektedir. Ordu korgan mutlu son masaj . Ayrıca dolaşım sistemlerinin hızlanması sindirim sistemlerini de etkiledikleri için bebeklerde sık sık görülen kabızlık gibi sorunların daha seyrek görülmesi sağlanmaktadır. Ayrıca tensel temasın sağlanması nedeniyle bebeklerin kendini daha güvende hissetmesi ruhsal olarak daha sağlıklı bir büyümenin gerçekleşmesi sağlanmaktadır.