Ordu Ünye Mutlu Son Masaj Tüli̇n

By | Aralık 1, 2018

Birçok amaçta ve durumda kullanılan masaj tedavisi spor alanında ’da kullanılmaktadır. Ordu ünye mutlu son masaj Spor amaçlı yapılan bu tedavi yöntemi sporcuları aktivitelere hazırlamak, performansı artırmak, aktivite sonrası toparlanmaya yardımcı olmak ve yaralanmaların önlemek maksatlı yapılır.

Sporda yapılan bu tedavinin performans üzerinde etkileri mevcuttur. Bu tedavi yönteminin performans üzerinde etkisi negatif unsurları azaltıp ve pozitif faktörleri artırmaktır. Ünye mutlu son masaj Amaç yaralanma riskini azaltarak doku zedelenmelerin önüne geçmek, konsantrasyonu sağlamaktır. İnsan vücudunun atik olmasını her an tetikte olmasını sağlar. Ağrıyı, yorgunluğu, stres ve kaygıyı, negatif faktörleri minimize eder. Ordu ünye mutlu son masaj .

Spor müsabakalarında masaj tedavisi yarışma öncesi, yarışma ortası, yarışma sonrası diye ayrılmaktadır. Bunlar Isınma, yıpranmayı önleme ve soğuma olarak da bilinir. Bu tedavi yöntemi müsabakadan hemen sonra uygulanıyorsa 30dk. Birkaç saat sonra yapılıyorsa 1 saat yapılması tavsiye edilir. Sakatlık durumlarında tedavi edici yöntem olarak hafif ve orta seviyede sakatlıklarda bu tedavi yöntemi uygulanır.

tedavisi derin dokulara uygulanacaksa 30dk süreyle uygulanır. Kas gerginliğini azaltma, skar dokusunu koruma, ödemlerden kurtulmak için bu tedavi yönteminin göz önünde bulundurmamız gerekir.