Ordu Mesudiye Mutlu Son Masaj Türkü

By | Aralık 1, 2018

İnsanların iç organları yaşlanmaya başladıkça yıldan yıla bozulmaya başlar. Ordu mesudiye mutlu son masaj Bu bozulmalar eğer kişi fazla kilolu ise organlar üzerindeki aşırı yağlanmanın da etkisi ile hızlanır. Organlardaki bozulmalar nefes darlığından organ yetmezliğine kadar birçok sorunu da beraberinde getirir. Bu gibi olumsuzluklar ile karşılaşılmaması için ise bazı adımlar atılmalıdır. Mesudiye mutlu son masaj Bu adımların başında ise masaj geliyor. Bilimsel çalışmaların sonuçlarına bakıldığında uygulamaya başvuran kişilerde organların yaşlanmasının yavaşladığı ve organlar üzerinde kolay bir şekilde oluşan yağlanmanın ortadan kalktığı görülmektedir.

yaptıranlarda eğer organ bozukluğu ya da yağlanması gibi rahatsızlıklar bulunuyor ise kişinin uygulama sonunda bu rahatsızlıklardan kurtulduğu ve huzura kavuştuğu görülmektedir. Ordu mesudiye mutlu son masaj . Organlar içerisinde enerji geçişinin sağlandığı ve meridyene benzer bazı yollar yer alır. On iki adet olduğu bilinen bu enerji yolları insan bedenindeki organlar ile birbirine bağlanırlar.

Örneğin midede yer alan enerji yolu gözden ayaktaki parmaklara kadar inmektedir. Ayak parmaklarından ikincisi bu yola ve doğal olarak da göze bağlı bulunduğundan bu parmağa masaj yapıldığında gözdeki ağrı son bulur.